Hakkımızda

Değerli Paydaşlarımız,

2002 yılında Tekirdağ İlinin Malkara ilçesinde  kurulan ve küçük bir garajda başlayan iyileştirme hikayemiz, tam 22 yıldır lojistik sektörüne hizmet için cesaret, tutku ve sorumlulukla devam ediyor.

Arnavutluk, Kosova, İtalya, Sırbistan, Yunanistan, Bulgaristan, Atina, Azerbaycan, gibi ülkelerde, kara taşımacılığının yanı sıra, deniz taşımacılığı, parsiyel operasyon hizmeti, ithalat ihracat hizmeti, proje taşımacılığı hizmeti, gümrük organizasyon hizmeti, forwarder operasyon hizmeti, gibi alanlarda kendini kanıtlayarak kendi geleceğimizi ülkemizin geleceğiyle bir tutuyor ve attığımız her büyüme adımının kendi markamız kadar ülke markamıza da değer kattığına inanarak hareket ediyoruz. Nitekim Efe Transport olarak, bir yandan Uluslararası Lojistik sektöründe global oyuncu olma hedefimiz yolunda önemli adımlar ile ilerlerken, bir yandan da özellikle içinden geçtiğimiz pandemi döneminde sektörümüzü yurt dışında güçlü bir şekilde temsil edecek olmaktan onur duyduk.

Efe Transport’un cesur girişimleri elbette sektördeki güçlü liderliğinin ve bugüne kadar elde ettiği sürdürülebilir başarının eseridir. Aralıksız sürdürdüğümüz yatırımlarımız sayesinde, sahip olduğumuz ileri teknolojik donanımlı 60’tan fazla araç filomuz ve güçlü insan kaynağımızla, bugün 15’e ülkeye yapılan ithalat ve ihracata aracılık etmenin haklı gururunu yaşıyoruz, 200’den fazla yarattığımız istihdamla lojistik sektörüne katma değer sağlayan bir şirket konumundayız.

Biz kuruluşumuzdan bu yana büyüme odaklı, kriz dönemlerinden bile büyüme fırsatları yaratarak çıkan, sektörümüze pek çok konuda liderlik etmiş bir şirketiz. Temellerinde harcımızın olduğu Uluslararası Taşımacılık sektörünün potansiyeline, ülkemizin gücüne ve geleceğine inanıyor ve en zor zamanlarda dahi yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Uzun vadeli stratejik planlar yapabilme, tehditler karşısında hızlı aksiyon alabilme ve fırsatları değerlendirme yeteneğimiz sayesinde hedeflerimize her dönemde emin adımlarla ilerlemenenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Erkan Efe
Yönetim Kurulu Başkanı